Які є технології вирощування соняшнику?

Українські фермери використовують 4 технології вирощування соняшнику. Це різні гібриди (сорти) соняшника, які відрізняються стійкістю(не стійкістю) до страхувального гербіциду після сходів залежно від його діючих речовин

1. Перша, і досі найпоширеніша в Україні, технологія – КЛАСИЧНА (Сlassic). Вона підходить для чистих від бур'янів полів, оскільки використання гербіциду після сходів – не передбачено!

Дана технологія передбачає використання тільки Грунтових гербіцидів перед посівом соняшника (див. статтю!)

2. Друга технологія – Express Sun (гранстар, sumo, express), яка може контролювати широкий спектр дводольних бур'янів. При цьому її ефективність не залежить від типу ґрунту, вологості та способу обробітку. Ця технологія дозволяє висівати будь-яку культуру після соняшнику на тому ж полі, оскільки гербіцид дуже швидко розпадається.

►дивитися детальніше про технологію express тут!

►купити гербіциди для цієї технологі тут!

 

3. Третя технологія - Clearfield (під Євро Лайтнінг) - дозволяє контролювати однорічні дводольні та злакові бур'яни після появи сходів. Ця технологія дозволяє контролювати найбільш проблемні бур'яни і може контролювати багаторічні бур'яни в посівах соняшнику, включаючи всі види, що зустрічаються

►Дивитися детальніше про технологію Clearfield тут!
►Купити гербіциди для цієї технологі тут
!

4. Четверта і найновіша технологія - Clearfield Plus (під Євро Лайтнінг Плюс) є вдосконаленням попередньої технології. Ця технологія успішно зменшує кількість пестицидів, що використовуються на гектар, зберігаючи при цьому максимальну ефективність продукту.