Увага! Йде переоблік ! Ціни можуть відрізнятися! Звертайтесь до менеджера для уточнення!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–19: 00

Сб:  09: 00–18: 00

0
Мій кошик

Засоби захисту рослин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ЗЗР ( засоби захисту рослин)

  • Гербіциди (для соняшнику,кукурудзи, сої, ріпаку, зернових та інше..)
  • Інсектициди
  • Фунгіциди
  • Протруйники насіння
  • Десиканти
  • Бактеріальні препарати
  • Поверхнево-активні речовини

Родентициди

Гербіциди – засоби, які використовують для знищення, на посівах соняшнику, кукурудзи, сої , ріпаку , зернових, пшениці - бурянів. Головне завдання таких препаратів у сільськогосподарських посівах – боротьба з бур'янами. Гербіциди випускаються у формі розчинів, концентратів емульсії, порошків, які містять у складі, крім діючих речовин, також розріджувач та іншу допоміжну добавку. За характером дії на бур’яни дані пестициди поділяють на суцільні та вибіркові засоби. Перші знищувально діють як на культуру, так і на бур'янистість. Тому їх варто застосовувати на дуже забур’янених полях, де відсутні культурні посіви. На ділянках, які обробляються, суцільні гербіциди використовують у період відсутності культур (перед посівом, після збору врожаю, на чистому парі й т. д.). Вибіркові або селективні засоби захисту рослин – це препарати, які пригнічують або знищують рослини у посіві за рахунок інших, які під дією пестицидів нормально розвиваються. Цю групу ще називають страховими післясходовими гербіцидами. Це умовний розподіл, через те, що одна й та ж речовина, враховуючи концентрацію та норми витрат, може діяти як суцільно, так і вибірково. 

Інсектициди - це хімічні засоби захисту, які знищують комах, їх овіциди та ларвіціди, а також проявляють активність у боротьбі з кліщами (інсектоакарицидні препарати) і нематодами. Від форми випуску та вмісту пестициду залежить ефективність його дії. Інсектицид випускається у вигляді розчину, концентрату емульсії, порошка, дуста, аерозольного розпилювача та ін.. У складі, крім діючих речовин, присутні розчинники, ПАРи та інші добавки.

Фунгіциди – хімічні препарати для захисту рослин від хвороб, які повністю (фунгіцидність) чи частково (фунгістатичність) можуть пригнітити збудники захворювання чи застосовуються для боротьби з ними. Дані пестициди мають різну класифікацію. За хімічними властивостями поділяють на: неорганічні ЗЗР – сполуки сірки, міді, ртуті; органічні ЗЗР – це похідні кислот, фтальімід, хінон, ефір дінітроалкалфенолу, ртутьорганічне та оксатіінові сполучення, препарати, в основі яких бензімідазол. Залежно від дії на збудник: профілактичний чи захисний засіб – профілактика зараження чи зупинка розвитку збудника до моменту його поширення, пригнічуючи його репродуктивність; лікувальний чи викорінюючий засіб – дія на міцелій, репродуктивну систему і зимуючу стадію збудника, не викликаючи знищення після зараження рослини.

Вгору