Увага! Йде переоблік ! Ціни можуть відрізнятися! Звертайтесь до менеджера для уточнення!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–19: 00

Сб:  09: 00–18: 00

0
Мій кошик

Насіння кукурудзи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Посівмат Україна – пропонує широкий ассортимент насіння кукурудзи Українського виробника за низькою ціною і безкоштовною доставкою!

Підібрати посівний матеріал кукурудзи потрібно ретельно із урахуванням різних критерій, тому, що це одна із суттєвих витрат агропідприємств, аргохолдингів, солодих і досвідчених аграріїв, тому до його вибору потрібно підходити дуже уважно.

Мипропонуємо сааме гібриди насіння кукурудз із різними термінямидозрівання з ФАО від 240 до 400. Сааме гібридне насіння кукурудзи зібрало всі найкращі параметри рослини.

Українська селекція вирощування гібридів кукурудзи, показує дуже гарні результат ин=по всій території україни, що відіграє важливу роль у розвитку цієї сфери діяльності.

Так  наприклад, гібриди кукурудзи Української селекції у Полтавській області у 2020р при засушливих погодніх умов ( непритаманних цьому регіоні) показали себе краще ніж  іноземної селекції,

А гібриди кукурудзи Української селекції Вінницькій, Київській області, Черкаській області стали фаворитами і в наступні роки, коказавши дуже високу укрожайність і гарну вологовіддачу.

Для порівнання :

Урожайнісь насіння кукурудзи від Українського виробника  у Вінницькій області склала від 90 ц/га до135 ц/га у 2021р, при вологості зерна 14-18%

Урожайнісь насіння кукурудзи від Українського виробника  у Київській  області є ще вища склала від 100 ц/га до145 ц/га у 2021р, при вологості зерна 14-18%

Урожайнісь насіння кукурудзи від Українського виробника  у Західних регіонах України від 85ц/га до125 ц/га  і вище у 2021р, при вологості зерна 16-20%

Урожайнісь насіння кукурудзи від Українського виробника  у Східних регіонах країни

 65 ц/га до110ц/га  і вище у 2021р. при вологості зерна 16-18%

Урожайнісь насіння кукурудзи від Українського виробника  Одеській, Миколаївській, Херсонських областах  75 ц/га до115ц/га  і вище у 2021р при вологості зерна 14-18%

 

Чи якісне насіннякукурудзи від Українського виробника?

Такі та інші питання, ось наприклад як:

Чи варто братии насіння кукурудзи Української селекції?

Чи,

Чи врожайне насіння кукурудзи українськуих виробників?

Або,

Купити насіння кукурудзи Української селекції чи краще імпорт?

На такі питання є одна відповідь, поки самі не попробуєте то не дізнаєтесь, адже ми у нашому інтернет-магазині пропонуємо посівматеріал виключно високої якості.

Переконатись у цьому можна, купивши необхідне насіння Української селекції та отримати гарний урожай. Але також ми готові дати рекомендації,  щодо підбору посівного матеріалу, а конкретніше на що варто звертути увагу при виборі насіння кукурудзи Українського виробника :

 • По-перше: варто звернути увагу на ФАО кукурудзи, яке підходить до вашого ріону
 • По-друге: рік урожаю насіння. Важливо пам'ятати, що з тривалому зберіганні схожість більшості типів посівматеріалу знижується.
 • По-трете: зверніть увагу чим оброблене насіння, чи якісними препаратами;
 • По-четверте: як упаковане насіння кукурудзи. Насіння кукурудзи рекомендується упаковувати у паперові 3-х шарові мішки по 1 п.о.
 • По-пяте :зверніть увагу на кількість насіння у мішку, це може бути 80тис.насінин, або 60 тис.насінин
 • По-шосте: зверніть увагу яка енергія проростання зерна  – це здатність насіння давати швидкі та дружні сходи. Це допоможе більш ефективно та безпечно застосовувати засоби захисту рослин, збирання врожаю також буде зручнішим.
 • По-сьоме: яка схожість насіння кукурудзи . Цей показник має сягати від 93-99% у лабораторних умовах, польова схожіть може бути меншою.

Показники енергії зростання та схожості дуже важливі, адже вони впливають на рівномірність сходів, на однаковий розвиток культур кукурудзи. Українські виробники постійно проводять лабораторні аналізи, перевіривши основні параметри та порівняти відсоток схожості із держстандартом.

 Яка є енергія проростання насіння кукурудзи від Українських виробників?

Енергія проростання насіння кукурудзи, та інших культур не залежить від країни виробника, та від власне самого виробника. Вона є сталою для культр:

Так, у ячменю, кукурудзи, соняшнику пророщування має займати трохи більше 4 днів, для сої цей показник 5 днів.

Пророщування для визначення схожості:

• Ячмінь – 7 днів.

• Кукурудза – 7 днів.

• Соняшник – 10.

• Соя – 8 днів.

Нормальна схожість для ячменю та кукурудзи – 92%, для соняшнику – 85%, а для сої – 90%.

 

 

На що звертати увагу під час вибору насіння кукурудзи?

Купити посівний матеріал кукурудзи просто у нашому інтернет магазині,адже ми відібрали перевірених виробників насіння кукурудзи. За статистичними даними в Україні близько 25% фальсифікату чи насіння, яке не має жодних сертифікатів. При виборі зернового посівного матеріалуу нас ви можете бути впевненими,що таких ви тут не найдете, ажде всіх виробників наші агрономии зають і співпрацюють із ними, діляться один із одним  досвідом допомагають один одному.

Продаж якісного посівного матеріалу проводиться оптом та в роздріб. Вибрати оптимальний варіант можна самостійно або отримати консультацію у наших менеджерів-агрономів.

Купити насіння кукурудзи / Насіння кукурудзи на посів / Посівне насіння кукурудзи

 

Наша компанія пропонує купити насіння кукурудзи за не високими цінами в Україні. Ми співпрацюємо із різними Українськими виробниками насіння, що мають змогу відправляти насіння із своїх складв, не порушуючи умови зберігання при транспортуванні на наші склади,  та готові надати оптові знижки на великі обсяги закупівель.

У нас зібрані найкращі гібриди кукурудзи Українського виробника , стійкі до всіх негативних зовнішніх факторів, та є високоврожайними

 Ознайомитися з нашим асортиментом можна у розділі насіння кукурудзи .

Не дамо, клятим оркам, знищити наш хліб, адже кукурудза вважається найпопулярнішою культурою, яка, за словами багатьох, є хлібним насінням у світі.

 

Технологічний процес вирощування кукурудзи

Особливості насіння кукурудзи

Кукурудза не належить до культур, дуже вимогливих до попередників, її можна використоввувати у висіванні як монокультуру

 

Які ж найкращі попередники для вирощування кукурудзи

 • у Лісостепових зонах  найкраще росте кукурудза  після зернобобових, озимини, цукрового і кормового буряків, гречки та картоплі.
 • у зоні Полісся кукурудзу розміщують після зернобобових, озимих, картоплі, люпину, багаторічних трав, льону, зернобобових, озимих, картоплі.
 • У Степових зонах кукурудзу  рекомендовано сіяти після озимої пшениці, яка вирощувалась по пару або багаторічних травах.

Кукурудзу можна вирощувати як монокультуру на чорноземах беззмінне вирощування, за умови щорічного внесення органічних добрив, можливе впродовж 6-10 років, а на менш родючих грунтах -3-5 років.

У районах достатнього зволоження лісостепової та поліської зон кукурудза на силос більше реагує на добрива, ніж на попередники.

У районах недостатнього зволоження не рекомендується висівати кукурудзу після культур, які висушують грунт на значну глибину, зокрема після цукрового буряку, суданської трави, соняшнику. Не варто сіяти після проса, щоб запобігти поширенню спільного шкідника - кукурудзяного метелика.

Як правильно обробляти грунт, перед посівом кукурудзи

 • Якщо ви обрали безгербіцидну технологію вирощування кукурудзи

велике значення має основний обробіток ґрунту.

Його проводять з урахуванням:

 1. Попередника;
 2. типу ґрунту;
 3. рельєфу;
 4. ступеня і особливості забур'янення поля.
 • У зоні достатнього зволоження на забур'янених полях ефективний

напівпаровий обробіток ґрунту.

Після ранніх попередників (зернових, зернобобових) грунт слідом за збиранням дискують на глибину 6-8 см. Вносять мінеральні і органічні добрива і проводять оранку на глибину 27-30 см, щоб забезпечити добрий розвиток кореневої системи.

Краще орати оборотними плугами. Через два-три тижні проводять поверхневий обробіток для знищення сходів бур'янів за допомогою культиватора, дискової борони, важких борін чи інших знарядь. Обробітки повторюють в міру появи другої, третьої хвиль сходів бур'янів. Після пізніх попередників (буряк, багаторічні трави, кукурудза) важливо задискувати поля важкими боронами БДТ-7,0 для доброго подрібнення рослинних решток. Потім вносять добрива і орють ярусними плугами ПЯ-3-35; ПНЯ-4-40 на глибину 27-30 см.

За умов достатнього зволоження у другій половині літа зяблевий, зокрема напівпаровий, обробіток ґрунту можна замінити сівбою післяжнивних сидеральних культур - гірчиці білої, редьки олійної. В жовтні зелену масу їх заорюють на глибину 27-30 см.

Після пізніх попередників, як сидеральну культуру можна висівати озиму суріпицю і приорювати її зелену масу навесні. Основним завданням передпосівного обробітку ґрунту є збереження вологи в ґрунті, очищення від бур'янів, створення сприятливих умов для проростання насіння і одержання своєчасних сходів.

Загальноприйнятим обов'язковим прийомом є ранньовесняне боронування і вирівнювання поверхні фізично стиглого ґрунту за допомогою важких борін і волокуш-вирівнювачів, які рухаються по полю під кутом 45° до напряму оранки. Після появи сходів бур'янів проводять першу культивацію на глибину 10-12 см. Другу хвилю пророслих бур'янів знищують передпосівним обробітком, який найкраще провести за допомогою комбінованих агрегатів типу РВК-3,6, Європак, Л К-4.

Передпосівний обробіток проводять на глибину загортання насіння. Якщо строки сівби пізніші, проводять 2-3 культивації, знищуючи при цьому нові хвилі пророслих бур'янів. Розрив у часі між передпосівним обробітком і сівбою повинен бути мінімальним - не більше півгодини.

 

Які рекомендації удобрення посівів грунту для кукурудзи української селекції?

Селекція кукурудзи , чи це Українська, чи іноземна, не залежить на внесення добрив.

Зокрема кукурудза дуже полюбляє «їсти» , тому вона потребує значно вищих норм добрив, ніж інші зернові культури.

З органічних добрив найчастіше використовують підстилковий гній, який вносять під оранку. Норма внесення залежить від зони і родючості грунту.

У західному Лісостепу вона становить 30-40 т/га,

на Поліссі -40-60 т/га.

Рідкий гній слід вносити до 80-100 т/га і негайно заробляти в грунт.У світовому рослинництві і, зокрема, найширше у країнахЗахідної Європи, використовується зелене добриво.

Для сидерації слід використовувати люпин, суріпицю, ріпак, гірчицю білу, редьку олійну та ін.

Приорювання зеленої маси післяукісного люпину можна прирівняти до внесення 20-30 т/га гною.

 

Скільки потрібно азоту вносити під кукурудзу?

На формування 1 т  зерна, з відповідною кількістю стебел і листя, використовується:

24-30 кг -  азоту,

10-12 кг - фосфору,

25-30 кг - калію,

по 6-10 кг - магнію і кальцію.

 

Що виникає при нестачі азоту в посівах кукурудзи?

При нестачі азоту формуються низькорослі рослини з дрібними світло-зеленими листками. Азот засвоюється впродовж всієї вегетації. Критичний період засвоєння азоту в період цвітіння – формування зерна.

 

Гостру потребу у фосфорі кукурудза має у початковій фазі росту. При його нестачі листки набувають фіолетово-вишневого кольору, затримуються фази цвітіння і достигання. Важливо враховувати, що нестачу фосфору в ранні фази росту не можливо компенсувати внесенням його у пізніші строки.

Якщо в ґрунті невистачає калію, то молоді рослини сповільнюють ріст, листки спочатку стають жовтувато-зеленими по краях, а потім жовтими. Верхівки і краї листків засихають, ніби від опіків. Калій підвищує стійкість до вилягання і до стеблової гнилі, важливий для формування качанів. Він потрібний кукурудзі у великій кількості від фази 5–6 листків до цвітіння.

 

Як розрахувати норму внесення мінеральних добрив на плановий врожай?

Норма мінеральних добрив розраховується на запланований урожай і змінюється залежно від типу ґрунту, попередника, наявності органічних добрив:

 

 • для  Лісостепу вона становить - N90; Р80-90; К70-90,
 • для Полісся - N40; Р100; К120 ,
 • а для Степу - N60; Р60; К30-60.

 

Всю норму фосфорних і калійних добрив необхідно внести восени під оранку,

азотні вносять під весняну культивацію (80-90%),

решту використовують для підживлення під час вегетаціїу фазу 5-6 листків.

 

Кукурудзу за інтенсивної технології вирощування здебільшого не підживлюють.

Для забезпечення рослин кукурудзи магнієм рекомендується використовувати калійне добриво калімагнезію, в якому міститься 6-8% магнію і 28% калію.

 

Коли вносяться добрива під кукурудзу?

Складні добрива (нітроамофоска) вносять навесні під культивацію.

Рослини кукурудзи потребують для свого живлення мікроелементи. У процесі вегетації вони поглинають до 800 г/га марганцю, 350-400 г/га цинку, 70г/габору, 50-60 г/га міді.

Найкраще застосовувати мікроелементи при проведенні інкрустації насіння.

У нашому інтернет магазині представлено насіння кукурудзи , яке вже є інкрустоване мікроелементами для стимуляції росту рослин!

 

Як застосовувати регулятори росту рослин?

Для  підвищення урожайності та поліпшення якості зерна використовують регулятори росту рослин, які підвищують урожай зерна та зеленої маси на 10-20%, або на 5-9 ц/га зерна і 30-90 ц/га зеленої маси. Ними обробляють насіння перед сівбою, або обприскують посіви під час вегетації рослин у фазі 8-10 листків.

Ми обробку насіння регуляторами росту поєднуємо з протруєнням,  а обробкою мікроелементами з посівами обприскують з витратою робочого розчину 250-300 л/га.

При посіві  кукурудзи на бідніших грунтах та на нижчих фонах мінерального живлення оптимальна доза внесення Емістиму С та Зеастимуліну становить 10 мл/га, а на полях з високими агрофонами її збільшують до 15 мл/га.

Ефективність регуляторів росту при допосівній обробці насіння і обприскуванні посівів майже однакова. Встановлено, що регулятори росту прискорюють ріст і розвиток рослин, зростає їх стійкість до високих температур та посушливої погоди.

 

Як підготувати насіння кукурудзи до посіву?

 

Насіння гібридів кукурудзи інкрустоване (флудиоксоніл та металаксил – М) та упаковане в паперові 3-х шарові мішки по 1 п.о.

1 п.о. насіння гібридів кукурудзи – 80 000 насінин

Насіння кукурудзи до сівби найбільш якісно готують на насіннєвих заводах. Воно має високу схожість не менше 95%, і енергію проростання 97%, що особливо важливо для одержання дружних сходів, формування вирівняних посівів.

Його висушують до вологості 13-14%, калібрують,обробляють мікроелементамита регуляторами росту, протруюють препаратами фунгіцидної та інсектицидної дії.

 

Які є способи посіву кукурудзи?

Сіють кукурудзу пунктирним способом з міжряддями 70 см з допомогою сівалок СУПН-8, СПЧ-6М. При збільшенні норми висіву в умовах достатнього зволоження при вирощуванні кукурудзи на силос ширину міжрядь можна зменшити до 50 чи 45 см, що забезпечує більш рівномірне розміщення рослин на площі. У надмірно загущених посівах пригнічується ріст і розвиток качанів.

 

Яка норма висіву гібридів кукурудзи?

Рекомендована густота посіву для умов України коливається в значних межах 25-80 тис. рослин на 1 га перед збиранням.

Для ранньостиглих сортів і гібридів густота рослин може зростати до 85-90 тис/га і більше.

Щоб забезпечити передзбиральну густоту рослин, встановлюють страхові надбавки насіння.

У Лісостепу і Поліссі вона може становити 30-40%. Маса 1000 насінин зубоподібних гібридів кукурудзи становить 280-300 г.

Вагова норма висіву насіння на суходолі у межах15-20 кг/га. При вирощуванні кукурудзи на силос і зменшенні ширини міжрядь вона може зрости до 30-40 кг/га. Густоту посівів кукурудзи зменшують із північного заходу на південний схід залежно від вологозабезпеченості рослин.

Рекомендована Мін.агрополітики України густота посіву кукурудзи середньостиглих гібридів (тис. на 1 га):

 • полісся і західний Лісостеп –55-60,
 • центральний Лісостеп 45-55,
 • північний та центральний Степ 30-35,
 • південний посушливий Степ –25-30.
 • при зрошенні 70-75 тис./га.

 

Густоту скоростиглих гібридів збільшують на 20-25%,

високорослих пізньостиглих –зменшують на 15-20% порівняно із середньостиглими.

 

При вирощуванні культури на силос густоту збільшують на 15-20%. Кращий спосіб сівби – пунктирний 70х70 см.

 

Дуже важливе значення має не тільки оптимальна кількість рослин, а й рівномірне розміщення їх на площі.

Зменшення ширини міжрядь понад 70 см при вирощуванні кукурудзи на зерно приводить до рівномірного стояння рослин, але негативно впливає на ріст качанів і особливо на формування зерна в них після цвітіння.

Тому необхідно рівномірно, на однаковій відстані розміщувати насіння (рослини) в рядку.

 

Для забезпечення рівномірного розміщення насіння в рядку потрібно сіяти зі швидкістю 4-6 км/год.

Швидкість руху при сівбі можна легко встановити. Для цього відміряють 50 м і фіксують час, необхідних посівному агрегату для проходу цієї відстані. Якщо витрачено 45 секунд -швидкість руху становить 4,5 км/год,

30секунд -швидкість становить 6,0 км/год.

Тому тривалість проходу посівним агрегатом 50м повинна бути не менше півхвилини.

На 1 м довжини рядка при ширині міжрядь 70 см повинно висіватись орієнтовно 5,6 насінин, що забезпечить густоту 80 тис/га, 6,3 насінин (90тис/га), 7 насінин (100 тис/га).

Для висіву 80 тис насінин/га відстань між насінинами повинна становити 17,9 см. Знаючи оптимальну густоту стояння рослин для гібриду, лабораторну і польову схожість, встановлюють також необхідну кількість насінин на 1 м рядка.

 

Посівна одиниця кукурудзи –80 тис. насінин.

 

Яка глибина посіву кукурудзи ?

На яку гибину зарортають насіння кукурудзи?

 

У Лісостепу і на Поліссі насіння кукурудзи загортають на

 • глибину 4-6 см,

на легких ґрунтах і при підсиханні посівного шару –

 • на 5-8 см.

На вологих ґрунтах глибину сівби зменшують

 • до 3-4 см.

Максимальна господарська глибина загортання насіння на легких ґрунтах – до 15 см.

При сівбі ранньостиглих холодостійких гібридів у пізніші строки рекомендується сіяти на глибину 2-3 см.

У степових районах з дефіцитом вологи у верхньому шарі ґрунту насіння загортають на глибину 6-10 см. Важливе значення для одержання дружних, вирівняних сходів має дотримання рівномірної глибини загортання насіння, що забезпечується ретельним вирівнюванням ґрунту і правильним регулюванням сівалки на задану глибину.

 

Які сроки сівби кукурудзи?

При оптимальних умовах сходи з'являються за 7-8 днів. За холодної погоди кукурудза може зійти через 3 тижні. Інкрустоване насіння може знаходитись у ґрунті один місяць і після цього дати сходи. Кукурудзу на зерно і силос сіють, коли температура ґрунту на глибині 10 см становить 10-12°С. Холодостійкі гібриди можна висівати раніше, при температурі ґрунту 8-10°С впродовж трьох днів. У недостатньо прогрітий грунт сіяти ризиковано.

В умовах Західного Лісостепу і Полісся календарні строки сівби кукурудзи припадають на період з 1 по 15 травня, у тепліших регіонах України –з 20 по 30 квітня.

Швидше на 6-10 днів можна висівати інкрустоване насіння.

За даними фірми ранньостиглі гібриди характеризуються високою холодостійкістю. У роки з ранньою весною їх можна сіяти 10-20 квітня, а в умовах пізньої весни -з 20-25 квітня.

 

Як доглядати за посівами кукурудзи?

Зразу ж після сівби поле необхідно закоткувати. Це покращує контакт насіння з ґрунтом, підвищує польову схожість кукурудзи і забезпечує дружне проростання насіння бур'янів.

Досходове боронування проводять через 5-6 днів після сівби, коли бур'яни проросли і знаходяться у фазі "білої ниточки". Боронують впоперек рядків легкими (ЗБП-0,6) або середніми боронами (БЗСС-1).

При проведенні 2-3 досходових боронувань можна знищити 70-80% проростків бур'янів.

Післясходове боронування проводять у фазах 2-3-х і 4-5 листків у кукурудзи.

Швидкість руху агрегату 3,5-4,5 км/год.

Інтенсивне боронування (3-4 рази) на чистих мало забур'янених полях дає змогу обійтись без внесення гербіцидів.

Бур'яни знищують також міжрядними обробітками з допомогою культиваторів КРН-4,2; КРН-5,6.

Для першого міжрядного розпушування використовують лапи-бритви і стрілчасту лапу. Глибина першого міжрядного обробітку становить 4-5 см. Друге і третє розпушування (6-8 см) проводять з лапами підгортальниками для присипання бур'янів у рядках.

При цьому швидкість руху агрегату має бути не менша 8-9 км/год, інакше не буде присипання бур'янів у рядках ґрунтом.

Підгортання стимулює утворення додаткових коренів, знищує бур'яни у захисній зоні рядка. При необхідності кукурудзу підживлюють азотними добривами, коли висота рослин не більше 30-40 см.

 

Кукурудза закладає врожай до 6-го листка тому до цього часу необхідно захищати рослину від бур’янів. Після цієї фази можна лише «мстити» бур’янам, але надбавки врожаю не буде.

 

На сильно забур’янених полях, де не завжди агротехнічними методами досягається очищення посівів від бур'янів, застосовують гербіциди.

 

Гербіциди суцільної дії (тлісол, гліфос, гліфосат, гліфоган, раундап, утал) можна використовувати для обприскування вегетуючих бур'янів восени після збирання попередника. Можна вносити їх весною по вегетуючих бур'янах за 2 тижні до сівби кукурудзи.

До обприскування виключити всі механічні обробки, крім ранньовесняного закриття вологи.

Норма внесення - 3-6 л/га.

 

Гербіциди грунтової дії вносять перед сівбою і до появи сходів.

 

До "Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні" занесені наступні перпарати: аценіт, гвардіан, гезагард, дуал, ерадикан, мерлін, прімекстра, стомп, трофі, фронтьєр, харнес.

 

Ефективні на кукурудзі післясходові гербіциди: базис, базагран, бромотрил, дезормон, діален,  крос, ладдок, лонтрел, лонтрім, тітон, хармоні

 

Які є можливі хвороби кукурудзи?

Порівняно з іншими культурами, кукурудза уражається хворобами значно менше.

Проте вони кукурудзи можуть завдати значної шкоди посівам.

Кукурудза може пошкоджуватись такими хворобами:

- хвороби проростків і сходів,

- кореневі і стеблові гнилі,

- нігроспороз,

- гельмінтоспоріоз листя,

- основна хвороба - пухирчаста сажка, летюча сажка, вірусні хвороби.

 

Захист від більшості хвороб здійснюється за допомогою агрозаходів -чергування культур у сівозміні, якісна сівба в оптимальні строки, застосування добрив у нормативному співвідношенні, своєчасне збирання.

Хімічні препарати застосовуються під час протруєння насіння одночасно з мікроелементами і плівкоутворюючими речовинами.

 

Які є шкідники на посівах кукурудзи

Кукурудза може уражатися багатьма шкідниками, що призводить до значного зменшення врожайності.

Основні з них наступні:

 • кукурудзяний стебловий метелик,
 • дротяники (ковалики),
 • чорниші,
 • західний кукурудзяний жук,
 • шведська муха.

 

Для знищення шкідників (дротяники, кукурудзяний метелик, шведська муха, озима совка) на кукурудзі дозволено застосовувати децис, децис форте, дімілін,  і штефесін.

 

Збирання врожаю кукурудзи

Кукурудзу на зерно збирають при фізіологічній стиглості за вологості зерна не більшій за 35-40%

зерно збиральними комбайнами "Херсонець" та ін.

До цієї фази нагромадження асимілянтів закінчується, про що свідчить чорний прошарок («чорна точка») між зерном і місцем прикріплення його до серцевини качана. Вона з’являється через 55–60 днів після появи стовпчиків з приймочками на качані.

Якщо вологість зерна не перевищує 30%, то качани відразу обмолочують зерновими комбайнами з пристосуваннями. Качани з вологістю зерна, меншою за 28%, добре зберігаються в сапетках, на горищах, і за 6-8 тижнів їх вологість може знизитись до 20%. Качани з вологим зерном необхідно підсушити.

Проте, для зниження вологості з 35%до 14%на кожну тону зерна витрачають близько 30-50 кг рідкого палива. Тому в практиці широко використовується приготування корнажу, що являє собою високопоживну консервовану масу із подрібненого зерна (вологість 24-35%) або подрібнених качанів кукурудзи підвищеної вологості (35-40%). Це цінний корм для відгодівлі свиней.

 

Листостеблову масу зернової кукурудзи силосують разом з зеленою масою поукісних посівів, гичкою буряків тощо у співвідношенні 2:1.Для стабільного виробництва зерна слід усю силосну кукурудзу (2млн.га) вирощувати за зерновою технологією. У світі немає посівів кукурудзи на силос, вся вона вирощується на зерно і різниться лише за характером використання врожаїв

Які є найпопулярніші гібриду кукурудзи Української селекції?

Гібриди кукурудзи української селекції, зернового та силосного напрямів використання.
Характеризуються швидкою вологовіддачею після настання фізіологічної стиглості, стабільністю за різних умов вирощування. стійкі до вилягання та посухи, толерантні до пухирчастої сажки та кореневих гнилей.

Насіння гібридів кукурудзи інкрустоване (флудиоксоніл та металаксил-М) та упаковане в паперові 3-х шарові мішки по 1 п.о. (80 000 насінин)

Якщо бажаєте купити насіння кукурудзи з безкоштовною доставкою, тоді вам до нас, ТОМУ ЩО  у нас Доставка новою поштою за наш рахунок!!!

Не треба подавати оголошення в газету або на телебачення із заголовком – куплю насіння кукурудзи оптом, просто зайдіть на наш сайт та оберете ТОЙ гібрид, який вам сподобався.

Також кваліфіковану консультацію  нашими агрономами, або менеджерами компанії. Також дамо відповіді на всі питання

 

Правила вибору насіння

Перед тим, як купити насіння кукурудзи в Україні, необхідно знати, як зробити правильний вибір, для цього треба враховувати наступні фактори:

 • вибрання правильного гібриду Кукурудзи .

Дуже велику роль у цьому критерії відіграє географічне розташування району, де культура розлучатиметься і кліматичні умови. Для північних та помірних регіонів краще підбирати ранньостиглі гібриди кукурудзи.

 • Коли та де буде проводитися посадка.

Перед тим, як купити насіння кукурудзи на посів, необхідно враховувати, що посадкові роботи рекомендовано проводити, коли температура повітря перебуватиме в межах 10°С. У деяких випадках, попередньо висаджують розсаду, так можна збільшити врожай та витривалість культури.

 • Якість насіння.

Насіння  гібридів кукурудзи Української селекції,  високої якості можна купити у нас, тоді вам не доведеться переживати за цей пункт, і ви його зможете пропустити.

 • Універсальність.

 Наш магазин пропонує великий асортимент унікального різновиду насіння, яке підходить для зернового та силосного напряму використання. Це допоможе розширити коло покупці. Таке насіння кукурудзи купити в Україні дуже просто – наш магазин допоможе у цьому.

У нас на насіння кукурудзи дуже приємна ціна за таку високу якість, на яке приємно здивує та порадує тих,  хто цінує якість, але не хоче за нього переплачувати.

 

Наші переваги:

Не варто вважати, що оголошення: куплю насіння кукурудзи вирішить усі ваші проблеми, не варто розраховувати на удачу, краще скористайтеся перевіреним способом та станьте нашим покупцем в один клік. Вам не доведеться нічого для цього робити, просто залиште заявку, і наші менеджери візьмуть на себе всі організаційні питання. Ми підберемо насіння кукурудзи ціна та якість, які вас влаштують, організуємо безкоштовну доставку, запропонуємо зручні форми оплати. У нас можна купити насіння кукурудзи оптом в Україні за найкращими цінами.

Ми ті, хто дає гарантію та цінує добрі стосунки з кожним клієнтом, тому у нас все чесно, зрозуміло, прозоро.

 Наш магазин надає посівний матеріал, який був перевірений нашими агрономами і висівався на поляз України, а  продаж, яких є нашим головним напрямком.

Вгору