Кількість
|
Вартість
|
||
|
Однозначно найприбутковішою сільськогосподарською культурою в Україн є соняшник!!!
Для того, щоб отримати великий прибуток із урожаю цієї культури потрібно забезпечити надійний і якісний контроль росту бур'янів, підібрати оптимальний технологічний процес вирощування соняшнику.
Яку технологю захисту рослин соняшника варто обрати ?
Які є основні технології захисту соняшника при посіві?
Існує кілька основних технологій захисту посівів соняшнику:
1. класична (використання ґрунтових гербіцидів для боротьби з бур’янами)
2. технологія Express Sun (Післясходовий захист від дводольних бур’янів)
3. технологія Clearfield (Післясходовий захист від повного спектра бур’янів + захист від вовчка)
Обов'язково при виборі гібридів соняшника потрібно звертати увагу на забур'яненість полів, на яких будуть вирощувати культуру.
Якщо поле чисте або з однорічними бур'янами, де можна використати для захисту рослин ґрунтовий гербіцид, то варто обирати гібриди класичного типу.
Також слід зауважити, що у регіонах, де більшість полів заражені вовчком, технологія Clearfield є найбільш оптимальним вибором з огляду на її ефективність, або ж обирати так звані «семирасові» гібриди соняшника.
Які Українські компанії пропонують гібриди соняшника?
Під класичну технологію вирощування
Під євро-лайтнінг (clearfield)
Гібриди під гранстар, (E X P R E S S(50 г/га.))
Високоолеїнові гібриди
Також генетично стійкі гібриди до 7+ рас вовчка.
Кожна технологія має безліч переваг до застосування на тому чи іншому полях, але також, і є ряд мінусів щодо їх застосування.
На жаль, немає ідеальної технології вирощування, але наше завдання запропонувати вам всі можливі варіанти і підібрати найбільш оптимальну для вашого поля. Дуже важливо вибрати саме той варіант, який підходить Вам, а не той який сіє сусід, або той, що дозволить менше раз в поле заїжджати.
Завдяки плідній праці, та вивчення досвіду світових селекціонерів Українські компанії мають значні досягнення у виведенні різних гібридів соняшника, кожен гібрид соняшнику унікальний – має свій набір характеристик, який дає змогу отримувати врожай за певних територіях України ,за різних погодних умов та агротехніки.
Як купити насіння соняшнику на посів?
Якщо ви вирішили купити насіння соняшнику в Україні, наша компанія запропонує найвигідніші умови співпраці кожному покупцю.
У нас передбачені оптові знижки, безкоштовні консультації, безкоштовну доставка по всій Україні, допомога у виборі сорту.
Якшо ви бачите, що доставка з кожнем днем зростає, але хочете купити насіння з безкоштовною доставкою, тоді вам до нас
Не вірте оголошенням: продам соняшникове насіння в Україні, просто скористайтесь нашим номером телефону та зателефонуйте – у нас все чесно.
Україна є одним з лідерів з вирощування соняшнику у зв'язку, з чим насіння постійно проходить селекцію, покращується і з кожним роком стає витривалішим і продуктивнішим.
Ми пропонуємо лише популярні, перевірені гібриди, які зарекомендували себе лише з позитивного боку. При цьому у нас, виходить, утримувати ціни на насіння соняшника в розумних межах, які приємно здивують кожного покупця.
У нашому каталозі ви зможете підібрати та купити насіння соняшнику під Євролайтинг, що дозволить уберегти себе від низки проблем, а також під, всіма любиму технологію, насіння соняшника під ГРАНСТАР
Ціни на насіння соняшника від Українських компаній
- Наш магазин пропонує купити насіння соняшнику за найпривабливішими цінами
- Це ідеальне співвідношення ціна-якість і з гарантією якості.
- Наші менеджери допоможуть купити насіння соняшнику на посів оптимального відповідного для вашого поля, гібриду і дадуть відповідь на всі питання.
- Ціна на насіння соняшника в нашому інтернет магазині на порядок нижча, ніж пропонують аналогічні ресурси, оскільки ми закупаємо насіння у величезних кількостях і все реалізовуємо
- Ми пропонуємо не лише якісний товар, а й можливість заощадити.
Для правильного підбору гібрида, сааме для вашого поля рекомендуємо звязатися за консультацією до наших менеджерів, агрономів, селекціонерів та отримати багато порат та рекомендацій, щодо правильного вирощення соняшника та отриманні гідгого врожаю.
Наш магазин пропонує купити насіння соняшнику, яке відрізняється морозо- та посухостійкістю, є оброблене двома фунгіцидами від грибкових захворювань, є можливість додатково обробитиінсектецидами від шкідливих комах,
У нас надані останні розробки селекціонерів з усього куточку України. Також ми використовуємо гібриди, які повністю адаптовані під особливості ґрунту та клімату України оскільки вирощені на наших рідних полях та отримані зусиллями наших рідних фахівців.
Ціна на насіння соняшника в Україні формується з урахуванням наступних факторів:
• Розмір насіння;
• Урожайність;
• Кількість позитивних сторін;
• Простота догляду;
• прогнози на врожай наступного року;
• Відсоток маслянистості.
Ми надаємо найвигідніші ціни на насіння соняшнику в Україні, яке із за нестабільності в Україні ціна з часом тільки зростатиме, тому поспішіть здійснити покупку і чекайте тільки на прибуток від свого урожаю. У нас ви можете купити насіння соняшнику на посів із вигодою для себе.
Насіння соняшника, купити можна на нашому сайті або зателефонувавши нашим менеджерам-агрономам.
Соняшник, насіння та Ціни на насіння соняшнику в Україні формуються залежно від урожайності та попиту, а також кожна компанія має свою цінову політику.
Ми пропонуємо фіксовану вартість, без прихованих націнок та комісій – все чесно та прозоро.
Не варто давати рекламу: куплю насіння соняшнику, оскільки нашу компанію знають дуже довгий час, просто заходьте на наш сайт та обирайте.
Оберіть свого фаворита з нашого, широкого ассортименту гібридів за різними групами стиглості, для технології Clearfield®, Express® чи класичної.
Рекомендації для підвищення врожайності соняшника
Соняшник належить до сільськогосподарських культур, вирощування яких потребує інтенсивного мінерального живлення.
Найкращі врожаї отримують культивуючи його на багатих чорноземом грунтах після таких попередників як кукурудза на силос, пшениця та зернобобові.
Відомо, що для того, щоб культура сформувала 1 т врожаю необхідно:
- 40-45 кг азоту,
- 5-25 фосфору
- 100-150 кг калію
Тому, багато хто помилково вважає, що соняшник виснажує грунт. В той самий час не береться до уваги повернення елементів живлення з рослинними рештками (N - 74%, P2O5 - 54%, K2O - 94%).
Переважна більшість сучасних гібридів, особливо соняшник під євро-лайтнинг та соняшник під гранстар, добре реагують на покращенні умови вирощування та внесення мінеральних добрив (карбамі+сульфат Mg, селітра, нітроаммофос, мочовина та інші).
Щоб отримати гідний урожай за оптимальних погодних умов необхідно дотримуватися трирівневої системи живлення:
- основне внесення під оранку ( Внесення Азоту (селітра) – від 150 кг/га)
- припосівне живлення (в рядок із сівалкою 50-75 кг/га нітромофоски )
- підживлення по листу (на 4-6 пар справжнього листя по 5 кг/га Карбомід + 3 кг/га сульфат магнія(семиводневого) або рідке концентроване добриво NewPlant Поліазот IQ – 2-3 л/га
Також, соняшник добре реагує на післядію органічних добрив. Тому часто його висівають після культур під які вносили перегній.
Протягом вегетаційного періоду соняшник засвоює з грунту макроелементи не рівномірно.
Основна кількість елементів живлення надходить у рослину до початку цвітіння під час активного утворення вегетуючої маси та розвитку кореневої системи. Так, наприклад, калій необхідний соняшнику протягом усього періоду росту та розвитку.
Фосфор найбільше поглинається від початку сходів до цвітіння, а азот від початку утворення кошику до цвітіння.
Внесення добрив під оранку є одним з найпоширеніших та надієвіших методів передпосівного живлення соняшнику.
Ефективним буде також внесення повного мінерального добрива весною на глибину 12-14 см. У випадку, якщо під основний обробіток грунту добрива не вносились, під культивацію рекомендуємо вносити від 150 до 200 кг нітроаммофосу.
Також , ефективним буде внесення добрив при посіві у рядок з дозуванням N10-15 P15-30 К15-30 (але не більше ніж 50 кг селітри чи карбаміду на 1 га). На полях, які не удобрювали з осені, за умови достатньої кількості вологи, доцільно проводити грунтове підживлення у фазі 2-3 справжніх листків культури (30 кг азоту та 20-30 кг фосфору та калію на 1 га).
Завдяки потужній кореневій системі, соняшник здатен засвоювати елементи живлення з грунту на глибині. Саме тому, у порівнянні з зерновими культурами, він має значно нижчу реакцію на підвищені норми мінеральних добрив. Крім того, необхідно враховувати, що надлишок азотних добрив може сприяти зниженню стійкості культурних рослин до грибкових захворювань та вилягання. А от фосфорні добрива значно посилюють розвиток репродуктивних органів рослини та у значній мірі впливають на врожайність.
Позакореневе живлення по листу в період вегетації культури , також має велике значення, для формування гарного врожаю.
Бор — один з найважливіших мікроелементів для соняшника, який забезпечує розвиток точок росту та найбільше поглинається культурою у фазі від 5 справжніх листків до бутонізації. Нестача бору перед цвітінням призводить до стерильності пилку та пустозернистості і, як наслідок, втрати врожаю від 5% і більше. З метою компенсайції нестачі цього мікроелементу використовують мікродобрива у хелатній формі з підвищеною концентрацією бору.
Окрім бору, для повноцінного розвитку культурі необхідні й інші мікроелементи, тому ми рекомендуємо у період вегетації проводити 1-2 обробки якісними добривами та стимуляторами росту.
За більш детальними рекомендаціями звертайтеся до фахівців нашої компанії, які допоможуть врахувати усі фактори (особливості грунту, погодні умови, характеристики конкретного гібриду , ін.) та запропонують найбільш дієві схеми позакореневого живлення.
І робіть замовлення посівного матеріалу соняшника у нас на сайті
Дякую, що довіряєте, із вами ми стаємо сильнішими
Слава Україні
Слава Аграріям країни
Слава ЗСУ